Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
TÜRK HAREKETİNDEN
TÜRK HAREKETİNDEN SESLENİŞ
2017-08-14 11:01

TÜRK HAREKETİNDEN

Türkiye günümüzde ekonomik, siyasi ve güvenlik yönünden çok zor günler geçirmektedir. İnsan hakları, hukuk, adalet, ahlak, ilmi ve teknolojik gelişmeler, üretim ve ekonomik konularda hiçbir değer üretilmemektedir.

 Köprü, yol, havaalanı, kaldırım vb. ölü yatırımlar ülkenin üretime yönelik yatırımlarını büyük önemde engellemektedir. Hatta üretime yönelik yatırımları ülkemiz unutmuştur.

Doğu ve Güneydoğu bölgemizde terör olayları güvenliğimizi önemli ölçüde etkilemekte ve ülke parçalanma noktasına doğru sürüklenmektedir. Devlet Güneydoğu’ya hâkim olmakta zorlanmaktadır.

Bütün bu karamsar tabloya rağmen, nedeni anlaşılmayan bir özgüven ile oturduğu yerden ve sanal ortamdan ahkâm kesen, dünyaya çeki düzen vermeye kalkan ve hiçbir fikir alt yapısı olmayan kişilerle dolup taşmaktadır.

Çok eskilerde atalarının yaptığı başarıları sadece övünç kaynağı olarak kullanan, yeni veya eski yazılan her şeyi düşünmeden, araştırmadan ve muhakeme etmeden kabul eden, sadece kendi gelecek ve menfaatini düşünen bir kitle ile karşı karşıya bulunmaktayız.

Bu kitlenin hangi ideolojiden yana olursa olsun değişmediğini görmekteyiz. Bu kitleler kendi liderlerini, arkadaşlarını ve ideolojilerini putlaştıracak kadar ileri giderken, kendi görüşünün dışındakileri de o kadar düşman görmektedir.

TÜRKÇÜLÜK Gerçekçi, Akılcı ve Dinamik ve Barışçı bir harekettir.  Bütün bu kavga ve dövüşlerden uzak, TÜRKİYE’NİN, TÜRK DÜNYASI’NIN ve DÜNYA’NIN barış ve ümranına çalışacak tek harekettir.

ÇÜNKÜ;

TÜRKBİRLİĞİ, DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN VE DÜNYA BARIŞININ TEMİNATIDIR.

TÜRK HAREKETİ bu amaçlar için yılmadan, bıkmadan uğraşacak TÜRKLERİN TOPLANMA BÖLGESİDİR.

                                                                     TÜRK HAREKETİ


Bu haber 2572 kez okundu.

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

Avrupa Birliğine benzer bir Türk Birliğinin kurulmasını onaylıyormusunuz?

Türk Hareketi Derneği-THD © 2016 |Web Sitemiz Türk Hareketine Aittir İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Espower Bilisim